Новини для українців всього свту

Monday, Sep. 27, 2021

Хмельницька лікарня отримала від норвежця карету «швидкої допомоги»

Автор:

|

Лютий 08, 2018

|

Рубрика:

Хмельницька лікарня отримала від норвежця карету «швидкої допомоги»

Ос Бйорн Еріксон (у центрі)

Хмельницькій міській дитячій лікарні передали санітарний автомобіль, який приїхав як гуманітарна допомога з Норвегії. Символічна передача документів і ключів від сучасної карети «швидкої» відбулася на території християнської місії «Допомога», яка співпрацює із подібною організацією в Норвегії.
«Ми давно контактуємо з Норвегією. Там знайшлося багато людей, котрі вирішили допомагати Україні. Вперше карету швидкої допомоги нам привезли торік у Дунаївці. У Хмельницькому ми створили місію «Допомога», у Дунаївцях працює місія «Сіон», споріднена з такою ж норвезькою організацією», — розповідає пастор Олександр Фокун.
За його словами, одним із таких небайдужих норвежців, котрий пожертвував свої гроші на придбання автомобіля і приїхав його презентувати — Ос Бйорн Еріксон. Пан Олександр каже, що чоловік уже пенсіонер, але продовжує працювати, і увесь заробіток за літо віддав на придбання карети «швидкої» для дитячої лікарні. Таких людей, як він, — багато.
«Коли я був маленькою дитиною, моя мама навчила мене допомагати людям. Мені 67 років, 42 з них працював із дітьми, учителем у школі. Викладав фізику та математику. Зараз я на пенсії, але продовжую допомагати людям», — каже норвезький гість.
Як розповіла Наталія Зимак-Закутня, головний лікар Хмельницької міської дитячої лікарні, презентований автомобіль — унікальний. Аналогів немає по всій області. «Швидка» спеціально обладнана, як реанімобіль. Ми кажемо, що він «розумний». На борту комфортно, можна працювати на високому рівні. В ньому можна не лише транспортувати дітей, але і надавати невідкладну допомогу дітям. Там є ноші, система температурного контролю, подача кисню — все необхідне», — зазначає медик.
Вона каже, що фахівці дитячої лікарні, ще мають збагнути, як працювати з цим автомобілем. Подарунком дуже раді, адже медичний заклад не мав санітарного автомобіля для транспортування дітей.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply