Новини для українців всього свту

Thursday, Aug. 18, 2022

Ґрант на зарплату реабілітологів в Україні

Автор:

|

Січень 12, 2017

|

Рубрика:

Ґрант на зарплату реабілітологів в Україні
Антоніна Кумка, президент Канадсько-українського міжнародного фонду підтримки

Антоніна Кумка, президент Канадсько-українського міжнародного фонду підтримки

Канадсько-український міжнародний фонд підтримки, заснований українською діаспорою в Канаді, започаткував щорічний ґрант у розмірі 1,5 тис. CAD, які будуть скеровані на підвищення щомісячної заробітної плати реабілітологам в Україні.
Ґрант започатковано у пам’ять про Андрія Сварника, особливого українця, котрий від народження мав неповноправність, сина Миколи Сварника, співзасновника навчально-реабілітаційного центру «Джерело» у Львові. Андрій помер минулої осені у віці 28 років.
«У Торонто живе родина, яка зробила надзвичайний внесок у розвиток реабілітації в Україні. Ще до війни. Й їхня ініціатива продовжується. Андрій Сварник змінив ставлення до людей з інвалідністю кожного, хто коли-небудь провів з ним хоч трохи часу. У пам’ять про Андрія ми оголошуємо нашу першу ініціативу цього року — щорічний ґрант у пам’ять Андрія Сварника», — повідомила Антоніна Кумка, президент Канадсько-українського міжнародного фонду підтримки.
Вона додала, що, на жаль, деякі галузі в Україні мають низькі заробітні плати, а тому окремі фахівці змушені відмовлятися від роботи за покликанням.«Війна триває, і розвиток до і після протезної реабілітації є надзвичайно важливим», — наголосила Антоніна.
За її словами, у новому реабілітаційному центрі ім. Паславського, на базі Львівського державного протезного підприємства, з’явився молодий і дуже талановитий реабілітолог. «Підтримавши одного такого фахівця та не давши йому покинути те, що він робить найкраще, ми одночасно допомагаємо сотням осіб із ампутаціями повернутися до повноцінного життя та знову бути впевненими у собі», — зауважила п. Кумка.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply