Новини для українців всього свту

Wednesday, Jul. 6, 2022

Фонд Hope, ФК «Баварія» та німецькі лікарі допомагають українським дітям

Автор:

|

Грудень 17, 2015

|

Рубрика:

Фонд Hope, ФК «Баварія» та німецькі лікарі допомагають українським дітям
Головний лікар Львівського опікового центру, хірург Василь Савчин і голова Союзу українок Ореслава Хомик приймають допомогу

Головний лікар Львівського опікового центру, хірург Василь Савчин і голова Союзу українок Ореслава Хомик приймають допомогу

Уже вп’яте за цей рік до Львова прилетів Вольфганг Понто, керівник фонду Hope із Німеччини. Як завжди, не з порожніми руками: цього разу Львівський обласний опіковий центр, що у Восьмій міській клінічній лікарні Львова, отримав перев’язочні матеріали та засоби для лікування дітей із опіковими травмами. Крім того, фонд допомагає у проведенні ремонту у відділенні і дбає про забезпечення необхідними для роботи українським лікарям, апаратами. «Сердечність і дружелюбність українців притягує. Впевнений, що приїдемо сюди ще не раз, — обіцяє п. Понто.
Допомога українським хворим розпочалася з ініціативи футбольного клубу (ФК) «Баварія» (Мюнхен), який у лютому 2015-го, прибувши на матч із ФК «Шахтар», профінансував візит до опікового центру у Львові Клауса Екснера, знаного у світі пластичного хірурга, і подарував лікарні від себе дихальний апарат із компресором вартістю 372 тис. грн.
«Попри те, що у Львові був гарний футбол, ще й вирішили зробити добру справу, яка служитиме людям довго, — розповідає Вольфганг Понто. — З того часу й почалася допомога українцям. Ми знаємо, що Україна переживає нелегкі часи і багато дітей із різними травмами потребують допомоги. У Німеччині вищий рівень медицини та соціального забезпечення, тому ми можемо допомогти тим, хто потребує допомоги».
Серед дітей, котрих зібрали спеціально до візиту проф. Екснера, були й представники дитячих будинків. А також ті, чиї батьки загинули чи брали участь в антитерористичній операції. До Львова на консультацію приїхали хворі діти з Вінницької, Одеської, Волинської, Тернопільської, Івано-Франківської, Чернівецької, Полтавської, Миколаївської, Черкаської, Житомирської, Хмельницької та Київської областей. Кілька днів лікар консультував та оперував. Більшість пацієнтів, котрі зверталися за допомогою, — із вродженими та набутими вадами повік і вушних раковин, гемангіомами та невусами обличчя, післяопіковими та посттравматичними рубцями й дефектами.

Клаус Екснер - всесвітньо відомий, один із найкращих хірургів-пластиків у світі оперує у Львові

Клаус Екснер – всесвітньо відомий, один із найкращих хірургів-пластиків у світі оперує у Львові

У травні ц. р. разом проф. Екснером у Львова побулала Уте Екард, офтальмолог із Франкфурта-на Майні, котра консультувала дітей із птозом, вродженою вадою, при якій не відкривається повіка чи обидві повіки. Були й інші маленькі пацієнти, котрим необхідна допомога офтальмолога. Разом із хірургом Екснером д-р Екард також оперувала українських дітей.
Василь Савчин, головний лікар Львівського обласного опікового центру, розповідає про візити німецьких лікарів, котрим завжди раді у Львові, адже є багато пацієнтів, хто потребує такої допомоги. Всі прооперовані діти перебувають під контролем в опіковому центрі, регулярно приїжджають на огляди лікарів. Що стосується фонду Hope, то д-р Савчин зазначає, що вдячний кожній такій допомозі, бо хворих дітей — дуже багато.

Німецький офтальмолог оглядає дітей

Німецький офтальмолог оглядає дітей

До опікового центру у Львові додалося й офтальмологічне відділення Львівської обласної лікарні «ОХМАТДИТ» у Брюховичах, де маленьким українцям проводили операції. Під час роботи німецькі фахівці виявляють недоліки та потреби в українських клініках і за можливості допомагають засобами, перев’язочними матеріалами, в яких завжди є необхідність.
«Метою фонду Hope є допомога саме хворим дітям, — розповідає п. Понто. — Не важливо, якої національності діти, якщо вони потребують допомоги, ми їм допомагаємо. Як то завжди буває, фонд утворився на базі особистих зв’язків, тобто друзів. Усі переважно є підприємцями і спроможні допомогти. Тому й долучилися до організації фонду, в який кожен вносить свою частку. Разом обговорюємо, куди надсилати допомогу. Визначальною є та, що потрібна найбільше. Гадаю, що співпраця з українцями є серйозною та тривалою, адже щоразу обростаємо новими знайомствами, ініціативами та планами».

Ірина Кушинська

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply