Новини для українців всього свту

Friday, Dec. 2, 2022

До Львова приїхали роботичні хірурги зі США

Автор:

|

Вересень 19, 2021

|

Рубрика:

До Львова приїхали роботичні хірурги зі США
Робот Da Vinci

На базі львівської Клінічної лікарні швидкої медичної допомоги 16-17 вересня проводять конференцію, в якій беруть участь хірурги з різних реґіонів України та США. Мета заходу — популяризація та координація спільних зусиль, а також планування роботи на майбутнє й обмін досвідом між вітчизняними і закордонними хірургами, які працюють із роботизованою системою Da Vinci.
Організаторами конференції стали Львівський національний медичний університет ім. Данила Галицького (ЛНМУ), Клінічна лікарня швидкої медичної допомоги і приватна клініка «Інномед» (Вінниця).
Як повідомив Андрій Стасишин, професор кафедри хірургії й ендоскопії ЛНМУ, наразі в Україні, є лише три медичні заклади, в яких проводять операції з допомогою робота-хірурга Da Vinci, — у Львові, Вінниці та Дніпрі. Водночас оперативні втручання з допомогою роботизованої системи уже давно проводять у всіх провідних клініках світу.
«Мета конференції з міжнародною участю — популяризація, координація спільних зусиль, планування роботи на майбутнє (є ще багато невирішених питань) і, звісно, обмін досвідом як між вітчизняними роботичними хірургами, так і закордонними», — запевнив проф. Стасишин. У Львові, за його словами, з допомогою робота-хірурга, подарованого міжнародної поштово-логістичною компанією Meest, провели вже 12 хірургічних втручань. Серед пацієнтів — двоє дітей.
Досвідом роботи з допомогою робота-хірурга з колегами діляться хірурги Львова, Вінниці, Дніпра, Бостона та Техасу. Закордонні колеги розповідають про переваги операцій з допомогою робота-хірурга, особливо при онкологічних захворюваннях, вони показали відео з проведення складних операцій тощо.
Як повідомляв «Міст», Da Vinci допоміг мешканці Львівщини схуднути.

Олександра Баландюх, Zaxid.net

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply