Новини для українців всього свту

Sunday, Aug. 14, 2022

До чого може призвести відмова від картоплі та хліба

Автор:

|

Грудень 18, 2019

|

Рубрика:

До чого може призвести відмова від картоплі та хліба

Учені з’ясували, що низьковуглеводна дієта здатна спровокувати розвиток серцевих хвороб. Тому вилучення з раціону картоплі і хліба загрожує миготливою аритмією й іншими проблемами в роботі серцево-судинної системи.
Науковці провели масштабне дослідження, проаналізувавши історії хвороб понад 13 тис. пацієнтів американських клінік за їхніми медичними картами. На основі даних, зібраних у результаті такого дослідження, фахівці зробили висновок про присутній взаємозв’язок між виключенням вуглеводів із щоденного меню та появою проблем в роботі серцево-судинної системи.
Експерти встановили, що відсутність у раціоні картоплі, хліба і каш часто провокувала розвиток миготливої аритмії. Виявлялося порушення нормального серцевого ритму такими симптомами, як запаморочення, відчуття хронічної втоми та проблеми з диханням. Як стверджують кардіологи, низьковуглеводна дієта неґативно позначається на стані здоров’я через те, що при такому харчуванні в організм надходить недостатня кількість речовин, що мають протизапальні властивості. Саме це і стало причиною появи хвороб серця, приводячи до інсультів та інфарктів.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply