Новини для українців всього свту

Saturday, Nov. 27, 2021

До чого може призвести відмова від хліба

Автор:

|

Жовтень 30, 2021

|

Рубрика:

До чого може призвести відмова від хліба

Згідно з дослідженням, опублікованим Frontiers in Nutrition, недостатня кількість хліба в меню знижує на 10 % рівень енергії, а також рівень харчових волокон, магнію і заліза в організмі. «Хліб, злаки і вуглеводи загалом мають кепську репутацію в нашому суспільстві. Однак вуглеводи — найкраще джерело палива для організму та найкраще джерело енергії для мозку», — розповідає відома британська дієтологиня Сара Вільямс.
У здоровій, збалансованій дієті від 40 % до 60 % калорій має надходити з вуглеводів, зокрема, хліба і злаків. «Помірні вуглеводи — це добре, вони допомагають дати вам енергію, особливо якщо плануєте займатися якоюсь фізичною активністю впродовж дня», — запевняє вона та додає, що немає необхідності повністю відмовлятися від хліба або інших злаків.
Щоразу, коли ви відмовляєтеся він групи продуктів, потрібно вибирати, чим її замінити. Інакше можуть виникнути проблеми. Якщо ви просто відмовляєтеся від хліба, зерна і не заповнюєте цей дефіцит калорій іншими вуглеводами, це призведе до втоми і занепаду сил.
Якщо хочете бути впевнені, що отримуєте необхідну кількість поживних речовин, пов’язаних зі зерном, у своєму щоденному раціоні, дієтологиня пропонує вибрати цільнозерновий і пророщений хліб, а також коричневий рис, ячмінь, овес, жито, цільнозернові злаки та крекери. Лікарка також пропонує їсти макарони з цільнозернового борошна та кіноа.
«Регулярне вживання цих продуктів допоможе вам отримувати достатню кількість клітковини, заліза, фолієвої кислоти та магнію, а також допоможе відчувати себе задоволеним і наповненим енергією», — зазначає медикиня.
Як повідомляв «Міст», в Україні може виникнути проблема з питною водою та хлібом.

Юлія Абрамова, ТСН

About Author

Meest-Online