Новини для українців всього свту

Tuesday, Aug. 9, 2022

Десять ознак серцевого нападу у жінок

Автор:

|

Грудень 23, 2021

|

Рубрика:

Десять ознак серцевого нападу у жінок

Інколи симптоми серцевого нападу у жінок ледь помітні. Тиск у грудях, який часто стає провісником серцевого нападу, жінки можуть і не відчувати. За даними Американської кардіологічної асоціації, «незручний тиск, стискання, повнота або біль у центрі грудей» є одним із ключових ознак серцевого нападу у жінок. Це триває понад кілька хвилин, або зникає і повертається.
Біль або дискомфорт в одній чи обох руках також поширені. За кілька хвилин він може поширитися на все тіло: ноги, руки, спину. Біль у спині — одна з ключових ознак того, що жінка переживає серцевий напад. Біль, пов’язаний із серцевим нападом, можна описати як тиск у верхній частині спини, який нагадує стискання або прив’язування мотузки навколо них. Біль у шлунку також може виникнути під час серцевого нападу.
І задишка «з дискомфортом у грудях або без нього» може бути сигналом серцевого нападу. Людина відчуває задишку, наче пробігла марафон, при цьому не зробивши жодного кроку. Нудота, розлад травлення, печія або біль у животі також можуть бути ознаками нападу. А кислотний рефлюкс часто розцінюють як симптом проблеми з серцем.
Запаморочення або непритомність є симптомами, які треба враховувати при діагнозі. Кардіологи зазначають, що втома, особливо нова або різка, може бути ознакою серцевого нападу. Особливо, якщо ви раптово втомилися після звичайного режиму вправ, ви не напружуєтесь, але відчуваєте втому або «важку» грудну клітку, проста діяльність, як-от застелити ліжко, ходити до лазнички або по крамницях, робить вас надміру втомленими, або, хоча ви й відчуваєте виняткову втому, також відчуваєте порушення сну.
«Стресовий» піт (відчуття холоду, липкості), коли немає реальної причини для стресу, або цю пітливість чи задишку супроводжують іншими симптоми, такі, як біль у грудях або втома, також є ознакою, на яку варто звернути увагу. Деякі люди також можуть відчувати біль у шиї або щелепі.
Пам’ятайте: навіть якщо ви не впевнені, що це серцевий напад, перевірте його. Іноді секунди мають значення. Швидкі дії можуть врятувати життя, можливо, ваше власне. Не нехтуйте цим. Телефонуйте у «швидку».
Раніше «Міст» розповідав, чим жіночий інфаркт відрізняється від чоловічого.

Юлія Абрамова, ТСН

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply