Новини для українців всього свту

Thursday, Aug. 18, 2022

Da Vinci допоміг схуднути мешканці Львівщини

Автор:

|

Липень 14, 2021

|

Рубрика:

Da Vinci допоміг схуднути мешканці Львівщини
Робот Da Vinci

На 10 кг усього за один тиждень схудла мешканка Львівщини після операції, яку провели у клінічний лікарні швидкої медичної допомоги Львова за допомогою робота Da Vinci, подарованого міжнародною логістичною компанією Meest. Про це повідомив Олег Самчук, головний лікар шпиталю.
За його словами, 35-річна жінка з Львівщини, мати двох дітей, страждає ожирінням ІІІ-го ступеню. При зрості 165 см жінка важила близько 130 кг. Жодні дієти, до яких вдавалася жінка, не допомагали. Тож лікарі вдалися до оперативного втручання: провели поздовжню рукавну резекцію шлунку зі застосуванням робота-хірурга Da Vinci. «Операція полягала у видаленні бокової розтягненої частини шлунка. Втручання ефективне ще й тим, що видаленню підлягає саме та частина шлунка, де виробляється гормон голоду — грелін. Вже за перший тиждень після оперативного втручання жінка скинула близько 10 кг», — повідомив д-р Самчук.
Зараз пацієнтка почувається добре, а завдяки оперативному втручанню вдалося суттєво знизити ризик розвитку серцево-судинних захворювань, цукрового діабету, а також проблем із суглобами. Жінка продовжуватиме терапію під спостереженням мультидисциплінарної команди фахівців у складі ендокринолога, терапевта, психолога, дієтолога та реабілітолога.
Як повідомляв «Міст», дитину прооперували з допомогою робота.

Маріанна Попович, «Вголос»

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply