Новини для українців всього свту

Thursday, Dec. 9, 2021

Чому небезпечно пити розчинну каву

Автор:

|

Серпень 11, 2016

|

Рубрика:

Чому небезпечно пити розчинну каву

Кава — не вранішній напій

Розчинна кава стала незамінним напоєм уранці. Але чи може вона викликати негативний вплив на здоров’я людини? Як розповідають лікарі, розчинна кава не рекомендується до вживання людям, котрі страждають на атеросклероз, ішемічну хворобу серця, захворюваннями нирок, гіпертонії, глаукомі, а також при гіперзбудливості та безсонні. Також розчинна кава сприяє виникненню гастриту, печії та зниженню чоловічої потенції.
Кава, в першу чергу, асоціюється з кофеїном, а кофеїн, як відомо, викликає звикання. У розчинній каві вміст кофеїну на 50 % вищий, ніж у натуральній. Відмова від кави призводить до «кавового зламу», що супроводжується сонливістю, загальмованістю, головними болями, дратівливістю та нудотою. Якщо ви вирішили відмовитися від уживання кави, робіть це повільно та поступово, залежно від кількості споживання і часу доби.
У розчинній каві є всього 15 % речовин натуральної кави, все інше — домішки. У неї додають різні добавки: ячмінь, овес, злакові культури, порошок жолудів і, звісно ж, кавове лушпиння, стабілізатори та штучний кофеїн. Також використовують спеціальні ароматизатори, і розчинна кава повертає загублений у процесі обробки аромат. Але всі ці добавки негативно впливають на організм людини, а перенасичення ними викликає токсичне отруєння та серйозні проблеми зі здоров’ям, зокрема, з роботою серця, печінки та шлунка.
Визначити каву з добавками — легко, для цього достатньо крапнути кілька крапель йоду в приготовану розчинну каву. Якщо виявите, що кава посиніла, то в ній однозначно є домішки. При виборі кави керуйтеся тим, що краще потішити себе горнятком натуральної кави, ніж постійно вживати розчинну.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply