Новини для українців всього свту

Sunday, Sep. 19, 2021

Четвертий 40-футовий контейнер із медобладнанням

Автор:

|

Лютий 08, 2018

|

Рубрика:

Четвертий 40-футовий контейнер із медобладнанням

Американський гуманітарний проект Support Hospitals in Ukraine, що займається відправкою медичного обладнання зі США для українських лікарень, завантажив четвертий 40-футовий контейнер із медобладнанням для медичних закладів Дніпра, Києва та Запоріжжя. Про це повідомив Віталій Дубіль, співзасновник проекту. З початку війни на сході України проект вже доставив три партії гуманітарного медичного вантажу зі США до українських лікарень вартістю 1,6 млн. USD.
Віталій Дубіль висловив подяку всім жертводавцям за фінансову підтримку, а також окрему подяку доброчинним організаціям Razom for Ukraine (Нью-Йорк) і Friends of Ukraine Defense Forces Fund (Торонто) за ґранти, надані впродовж останніх кількох місяців.
«Наступні п’ять тижнів наша команда разом із партнерами Dnipro LLC, New Life Church (Київ) і Дніпропетровською обласною радою займемося перевезенням вантажу в Україну, розмитненням, логістикою в Україні та заведенням гуманітарного вантажу на баланс лікарень», — повідомив п. Дубіль.
Нагадаємо, що команда Support Hospitals in Ukraine співпрацює з найбільшим постачальником відновленого медичного обладнання у США — Project C.U.R.E. Відповідно до домовленостей, вантаж для України проект отримує безкоштовно, при тому, що реальна вартість вантажу одного контейнера становить 400-600 тис. USD. Щоразу, щоб відправити цей коштовний вантаж до лікарень в Україні, проект потребує близько 22 тис. USD. З цих грошей Support Hospitals in Ukraine покривають операційній витрати Project C.U.R.E. і безпосереднє транспортування вантажу до України.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply