Новини для українців всього свту

Wednesday, Apr. 14, 2021

Експерт назвав ідеальну країну для блокчейну

Автор:

|

Вересень 27, 2018

|

Рубрика:

Експерт назвав ідеальну країну для блокчейну

Шон Кларк, глава першого Канадського фонду взаємних інвестицій для біткойни First Block Capital, вважає, що країна набагато більше просунулася в криптовалютній політиці, ніж сусідні США. Він назвав Канаду ідеальним місцем для розвитку інновацій.
Функціонер позначив фактори, які, на його думку, створюють сприятливі умови для криптовалюти. Серед них — відкритість, постійне навчання та політична воля. Він упевнений, що канадська влада розуміє потенційну користь блокчейну та криптовалюти, до того ж вони традиційно готові до впровадження нових технологій.
Ситуація в США зовсім інша — там регулятори приймають суворі заходи в спробі контролювати криптовалютну екосистему, а технології стають все більш ізольованими. Експерт додав, що влада Канади бачать у цьому можливість переманити досвідчених розробників до своєї країни.
Уряд Канади, за словами п. Кларка, відкритіший до діалогу. Фонд First Block Capital створювався в тісній співпраці з місцевими регуляторами. Глава біткойн-фонду повідомив, що прем’єр-міністр Канади також зацікавлений в блокчейні та назвав його ключовим фактором для популяризації технології в колі влади.
Водночас криптовалютні компанії та фонди в Канаді підлягають суворому нагляду і перевіркам регуляторів. Як пояснив глава First Block Capital, це сприяє партнерським взаєминам між владою і компаніями, а також захищає інвесторів від ризиків.
First Block Capital отримав статус фонду взаємних біткойн-інвестицій на початку вересня ц. р. Принцип роботи фонду нагадує ETF: тут інвестори можуть придбати еквівалент біткойну та зберігати доти, доки не забажають викупити кошти назад.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply