Новини для українців всього свту

Saturday, Dec. 4, 2021

Девід Хей пішов зі спорту

Автор:

|

Грудень 20, 2011

|

Рубрика:

Колишній чемпіон світу з боксу у двох вагових категоріях Девід Хей оголосив про завершення кар’єри, дотримавши свою обіцянку піти зі спорту після досягнення 31-річного віку. Таким чином, останнім боєм британця став липневий поєдинок із Володимиром Кличком, що завершився перемогою українця за очками.

«Як тільки годинник пробив північ, моя кар’єра в професійному боксі завершилася. Я вирішив, що піду зі спорту саме в цей день, ще маючи десять років, коли вперше надів рукавички. Звичайно, останній бій мені не дуже вдався, але я ставав чемпіоном світу у двох вагових категоріях і, без сумніву, є одним із найкращих британських боксерів у історії», — заявив пан Хей.

Нагадаємо, що Девід Хей почав свою кар’єру в першій важкій вазі, а після завоювання титулу WBC перебрався в абсолютну категорію. У цьому дивізіоні він також став володарем титулу, відібравши пояс WBA в Миколи Валуєва в листопаді 2009 року. Колишній чемпіон світу за версією WBA обіцяв оголосити про завершення кар’єри, якщо чемпіон WBC у надважкій вазі Віталій Кличко не запропонує йому провести двобій. За свою кар’єру пан Хей провів 27 поєдинків, здобув 25 перемог (23 з них — нокаутом) і зазнав двох поразок.

Тепер британець звернув свою увагу на кінематограф і вважає, що це дасть йому змогу уникнути проблем, властивих багатьом спортсменам після відходу зі спорту. «Коли в тебе немає драйву, концентрації чи бажання, саме тоді, вважаю, життя починає котитися під укіс, тому акторська кар’єра буде моєю новою метою, — сказав боксер. — Я хочу грати у бойовиках. Із нетерпінням чекаю на це. Я хочу стати кращим актором, і ставлюся до цього з тією ж філософією, із якою я займався боксом, це буде для мене й гарним стимулом продовжувати тренування. Я завжди тримав себе у формі, тому мені просто потрібно робити це й надалі».

Бернд Бенте, менеджер Віталія Кличка, не надто вірить британцеві, уважаючи, що той іще повернеться. Раніше повідомлялося про можливість поєдинку з Віталієм Кличком навесні 2012 року. Хоча, за словами пана Бенте, справжній акторський талант пана Хея не викликає сумнівів. «Бажаємо всього найкращого Девіду в його подальшій кар’єрі. Він міг би стати непоганим актором — його висловлювання перед боєм із Володимиром і слова про зламаний палець уже довели хист Девіда до акторства. Подивимося, як довго триватиме відпочинок цього боксера», — сміється пан Бенте.

 Андрій Підкуймуха

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply