Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 26, 2021

Delfast вироблятиме електробайки «Дніпро»

Автор:

|

Жовтень 06, 2021

|

Рубрика:

Delfast вироблятиме електробайки «Дніпро»

Українська компанія Delfast планує відродити колись популярний у СРСР мотоцикл «Дніпро». Для цього викупили всі права на цю марку двоколісного транспортного засобу. Нова версія мотоцикла відповідатиме новим сучасним технологія і віянням моди. Мотоцикл стане електробайком. Перший дослідний зразок вже встиг встановити рекорд на озері Бонневіль (штат Юта).
Компанія Delfast з’явилася на ринку України 2014 року. Вона позиціонувала себе як перша екологічно чиста служба швидкої доставки. Для роботи в цьому сегменті у Delfast розробили цікавий екологічно чистий транспортний засіб — електровелосипед. 2017-го він встановив світовий рекорд Ґіннеса, який був зафіксований офіційно. Електровелосипед створений фахівцями компанії Delfast зміг проїхати без підзарядки 367 км.
2020 року керівництво компанії вирішило змінити вектор її розвитку зосередившись не на послугах швидкої доставки, а на створенні екологічно чистих двоколісних транспортних засобів. Для розвитку і просування української компанії прийняли рішення про придбання прав на «Дніпро». Представники Delfast не лише підготували варіант зовнішнього вигляду нового електробайка, а й створили дослідний зразок.
Мотоцикл оснащують синхронним електродвигуном EMRAX-228. Силова електроустановка має вражаючі характеристики. При вазі всього 12 кг двигун здатний видавати потужність в 50 кВт. Це еквівалентно 68 к. с. При цьому двигун може розвивати крутний момент в 220 Нм. Ємність літій-полімерної акумуляторної батареї мотоцикла складає 12 кВт/год., двигун може розвивати крутний момент 220 Нм.
Як повідомляв «Міст», український стартап представив прототип електробайка.

About Author

Meest-Online