Новини для українців всього свту

Friday, Aug. 19, 2022

Британії загрожувала масштабна повінь

Автор:

|

Січень 14, 2017

|

Рубрика:

Британії загрожувала масштабна повінь

Понад 10 районам держави загрожувало серйозне стихійне лихо, через що уряд оголосив масову евакуацію населення з території ризику: Норфолк, Саффолк та Ессекс. Окрім цього, в меншій небезпеці були мешканці Лінкольншира, Північного та Східного Йоркшира. Попри це, у всіх графствах влада організувала центри тимчасового перебування, де можна було перечекати негоду. Про це повідомляє «Sky News».

Зрештою, як виявилося, повінь не загрожувала усьому східному побережжю. Агентство з навколишнього середовища повідомило – ситуація не була настільки поганою, як передбачалося. Адже піковий рівень води, сильні вітри та великі хвилі не збігалися у всіх регіонах, через що значна кількість мешканців у прибережних містечках відмовилися покинути домівки.

Ось що розповів очевидець з Великого Ярмоту: «Рівень води у річці був досить високим, та я не думав, що він зможе пройти крізь захисну стіну. Думаю, було надто багато паніки. Не можна бути аж надто обережними».

Зазначимо, поліція заарештувала одну людину через порушення громадського порядку. Чоловік стрибнув у річку, попри небезпеку загинути. Додамо, очікують, що погода стане дещо м’якшою та поліпшиться упродовж вихідних. 14 січня у Східних та Південно-Східних регіонах Британії температура здебільшого коливається біля -2 градусів.

0114___06--2

Світлини: Sky News.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply