Новини для українців всього свту

Friday, Sep. 24, 2021

Аварія автобуса з українськими туристами

Автор:

|

Серпень 18, 2018

|

Рубрика:

Аварія автобуса з українськими туристами

За офіційною інформацією станом на вечір суботи, 18 серпня, у медичних закладах Польщі перебуває 42 українці, що постраждали напередодні у дорожньо-транспортній пригоді (ДТП). Один пацієнт у тяжкому стані, а одного вже виписали.

Минулої ночі автобус, в якому перебували 54 особи (51 турист, два водія і екскурсовод), зірвався з дороги поблизу Перемишля та перевернувся на бік. Троє людей загинули. Постраждалих шпиталізували у лікарні близьких до місця події міст. За попередніми даними прокуратури, автобус їхав зі значно вищою швидкістю, ніж дозволена у тому місці. Шофера, що перебував за кермом на момент аварії, затримали.

Потерпілих у лікарнях відвідав Консул України у Любліні Артем Валах. Як твердять, один з постраждалих відмовляється від операції, побоюючись високої плати за медичні послуги. Тим часом представник туристичного оператора «Аккорд-Тур» заявив, що усі пасажири були застраховані за груповим договором, і страхова компанія не відмовляється виконувати угоду. 11 осіб, яким не потрібна медична допомога, розміщені у готелі й повернуться до України коштом туроператора.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply