Новини для українців всього свту

Friday, Jan. 27, 2023

Заряджання акумулятора за шість хвилин

Автор:

|

Вересень 25, 2019

|

Рубрика:

Заряджання акумулятора за шість хвилин

Кембриджський стартап Echion Technologies виводить на ринок технологію, яка дозволяє скоротити час заряджання акумулятора до шести хвилин. При цьому мова йде не лише про мобільні пристрої, а й про акумулятори електричних автомобілів.
Жан де ля Верпієр, засновник компанії, розробив нову технологію ще два роки тому, коли був докторантом Кембриджського університету. Він замінив графіт, який наразі використовують в літій-іонних акумуляторах, іншою речовиною — певним таємничим порошком, склад якого не розкривають.
Зараз винахідник активно співпрацює з найбільшими виробниками акумуляторів і домовляється з ними про постачання для майбутнього створення «акумуляторів нового покоління». «Наш порошок дозволяє заряджати батарею цілком не за 45 хвилин, а всього за шість. навіть акумулятор електромобіля», — розповідають розробники. — Тож зарядити ваш електрокар тепер буде майже так само просто, як заправити звичайне авто».
У нового акумулятора є ще одна важлива перевага: вони не вибухають і не схильні до само загоряння, на відміну від звичних нам літій-іонних акумуляторів. Очікується, що масове виробництво нових батарей має розпочатися вже навесні наступного року.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply