Новини для українців всього свту

Tuesday, Aug. 16, 2022

«Запорожця» переобладнали на кабріолет

Автор:

|

Червень 29, 2020

|

Рубрика:

«Запорожця» переобладнали на кабріолет

Умільці Вінниччини самотужки переобладнали старий «запорожець» і зробили з нього кабріолет. Ідея виникла в двох студентів-автомобілістів, які під час карантину вирішили відреставрувати брухт, що залишився від машини.
«Запорожця» Максим Максим із товаришем купив за 8 тис. грн. Хлопці навчаються на автомеханіків, тож під час карантину вирішили його відтюнінгувати. Зрізавши металевий дах, підлітки замінили сидіння в салоні й установили акустичну систему. «Люди в селі в шоці. Просять покатати, всі вражені. Музику всі чують. Багато бажаючих познайомитися, сфотографуватись, із вітерцем приїхати», — каже парубок.
Машина ще потребує допрацювань, але з’ясувалося, що таке переобладнання незаконне, адже автовласники мали спершу отримали дозвіл на переобладнання зазначеного у техпаспорті кузова і лишк потім зрізати дах. А «кабріолет» потрібно реєструвати заново.
Та цим студенти-механіки не надто переймаються, мовляв, за межі села не виїжджатимуть і вже збирають гроші на нові деталі. А ще автоконструктори мріють отримати посвідчення водіїв, бо ні в кого з них такого документа немає.

Валерій Кузнєцов, ТСН

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply