Новини для українців всього свту

Tuesday, Jan. 31, 2023

«Запорожець-всюдихід» за 2 тис. доларів

Автор:

|

Січень 23, 2019

|

Рубрика:

«Запорожець-всюдихід» за 2 тис. доларів

На одному з українських сайтів із продажу вживаних авто з’явилося оголошення про продаж доволі незвичайного «запорожця». Варто все ж зауважити, що він не є серійною моделлю. Це гібрид ЗАЗу, ВАЗу й УАЗу.
Навіть погляду мимоволі достатньо, щоб збагнути, що перед нами всюдихід. Шасі для свого автомобіля український майстер запозичив в УАЗу, а кабіну взяв від ЗАЗ-968, але дуже її змінив. Наявність лебідки і високий кліренс дозволяють автомобілю пересуватися в умовах серйозного бездоріжжя. Під капотом встановили «жигулівський» бензиновий двигун, який працює в парі з чотириступеневою «механікою». Двигун розташований попереду. Пробіг автомобіля — 100 тис. км.
У профіль цей «звір» більше схожий на пікап, позаяк майстер вкоротив салон, залишивши лише передні сидіння, зате місця для водія і пасажира більш, ніж достатньо. На задній підніжці можна навіть перевозити мотоцикл. Найголовніше, що цей транспортний засіб має українські реєстраційні номери. Власник за свого «залізного коня» просить всього 2 тис. USD.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply