Новини для українців всього свту

Friday, Dec. 2, 2022

Заборона на продаж авто з двигунами внутрішнього згоряння

Автор:

|

Листопад 08, 2020

|

Рубрика:

Заборона на продаж авто з двигунами внутрішнього згоряння
Двигун внутрішнього згоряння

Влада штату Каліфорнія, який є провідним авторинком у США, вирішила заборонити з 2035 року продаж нових легкових і легких вантажних автомобілів із двигунами внутрішнього згоряння. Відповідний указ підписав Гевін Ньюсом, губернатор штату. Однак жителям штату володіти вживаними бензиновими та дизельними автомоблями та продавати їх дозволятимуть і надалі.
Каліфорнія ставить перед собою «чітку мету» поетапно припинити продаж нових бензинових і дизельних автомобілів до 2035-го. Це робиться з метою скорочення викидів, що призводять до змін клімату. Гевін Ньюсом закликав вжити аналогічних заходів й інші штати. Указ губернатора також передбачає, що великі та середні вантажівки у штаті з 2045 року мають бути без шкідливих викидів.
Він охарактеризував цей крок як економічну можливість, яка створить робочі місця і дасть новий поштовх американським автовиробникам. «Якщо ви американський виробник, як ви можете конкурувати на світовому ринку, якщо не займаєтесь цим бізнесом?» — риторично запитав він, підписавши указ на капоті електромобіля.
У Білому домі це рішення розкритикували, адже воно суперечить політиці президента Трампа зі збереження робочих місць. За словами Джадда Діра, представника Білого дому, це рішення дуже тривожне, адже відмова від бензинових авто загрожує скороченням робочих місць і зростанням витрат споживачів. «Президент Трамп цього не підтримує», — заявив чиновник.
Як повідомляв «Міст», на продаж виставили пікап, що їздить на дровах.
Українська служба Deutsche Welle

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply