Новини для українців всього свту

Wednesday, Jul. 6, 2022

Японією їздить потяг у кольорах прапора України

Автор:

|

Травень 28, 2022

|

Рубрика:

Японією їздить потяг у кольорах прапора України
Потяг в українських барвах

Місцева залізниця в префектурі Каґава, що на заході Японії, на знак солідарності з «Укрзалізницею» запустила синьо-жовтий потяг, а на вагонах зробили написи англійською мовою «Ми стоїмо з вами» та «Українським залізничникам, які захищають життя людей».
Для двовагонного потягу електричної залізної дороги Такамацу-Котохіра використали синьо-жовте покриття, . хоча зазвичай його кольорами є білий і жовтий. Потяг почав курсувати між станціями Такамацу-Чікко та Котохіра.
Ідея належить Імаї Кьоко, працівниці залізничної компанії. Вона була глибоко вражена тим, як працівники залізниці в Україні працюють над перевезенням великої кількості евакуйованих людей і доправлянням необхідної допомоги. Жінка зазначила, що буде рада, якщо цей крок допоможе людям задуматися про труднощі України та мир.
Планують, що потяг курсуватиме до середини листопада. Залізнична компанія також збирає пожертви, які планує надіслати до Посольства України в Токіо. Одна з пасажирок сказала, що їй подобаються антивоєнні меседжі на потязі. Вона додала, що була здивована такою ініціативою місцевої залізниці.
Як повідомляв «Міст», у Києві курсує потяг української ідентичності.

About Author

Meest-Online