Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 4, 2022

Який би вигляд мав сучасний пікап від КрАЗ

Автор:

|

Вересень 13, 2021

|

Рубрика:

Який би вигляд мав сучасний пікап від КрАЗ
Пікап КрАЗ

Незалежний дизайнер створив рендерні зображення пікапа від українського автовиробника КрАЗ 2022 модельного року. Ця модель може мати двомісну кабіну та невелику вантажну платформу. «Українець» міг би скласти конкуренцію Ford і Hyundai — моделям Maverick і Santa Cruz відповідно. Також звертає на себе увагу високий кліренс, який забезпечить автомобілю непогану прохідність.
Спереду можна виділити стильні двосекційні ґрати радіатора, над якими видніється декоративна вставка з фірмовим значком. Фари з двома секціями світлодіодних вогнів зовні також закриває декоративна вставка. Також не можна не відзначити масивні крила, а також тонкий пластиковий обвіс, встановлений уздовж низу бокових дверей.
Попри те, що пікап відноситься до числа автомобілів, які використовують, в основному, для перевезення вантажів, він не загубиться в міському потоці. Адже він витриманий у спортивній стилістиці. Кузов вирізняється плавними формами та повільними переходами. Така конфігурація не лише покращує зовнішній вигляд, але і позитивно позначається на перерозподілі повітряних мас, що підвищує паливну економічність.
Щодо технічної складової, то найвірогіднішим варіантом для української моделі стане її перенесення на платформу CMF-B, що належить Renault. В цьому випадку українська модель може запозичити систему повного приводу, що підтримує три режими їзди. Під капотом пікапа КрАЗ виявиться 1,3-літровий турбований двигун у 150 к. с. Водночас можуть запропонувати безступінчатий варіатор або шестидіапазонну автоматичну коробку передач.
Перевагою моделі була б її бюджетна вартість, зважаючи на відсутність другого ряду сидінь та достатньо «бідне» оснащення. На жаль, ймовірність виходу цієї моделі на ринок вкрай мала.
Як повідомляв «Міст», Армія США замовила в АвтоКрАЗу вантажівки.

Андрій Сурков, ТСН

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply