Новини для українців всього свту

Friday, Feb. 3, 2023

Якою буде серійна версія пікапа Cybertruck

Автор:

|

Червень 08, 2020

|

Рубрика:

Якою буде серійна версія пікапа Cybertruck
Cybertruck

Ілон Маск, засновник компанії Tesla, розповів про зміни, які чекають на серійну версію пікапа Cybertruck порівняно з прототипом, представленим торік. «Розмір автомобіля зменшиться на 3 %, центральна лінія стане горизонтальнішою, висота нижньої частини вікна знизиться», — повідомив він, характеризуючи серійну версію.
Зробити Cybertruck меншим п. Маск обіцяв ще торік. Тоді з’ясувалося, що машина не вміщається в стандартний американський гараж. «Імовірно, ми могли б зменшити ширину на 2,5 см, а довжину — на 15 із лишком, не втративши ефективності й естетики», — заявляв він тоді.
Винахідник також розповів про ще одну нову функцію електропікапа. У відповідь на запитання в Twitter одного мисливця та рибалки, чи можна буде перетинати на Cybertruck річки, п. Маск відважно заявив, що так. «І навіть трохи проплисти», — додав він.
Також глава компанії підтвердив, що у пікапа буде така ж теплова помпа, як і в Model Y, цьогорічної новинки. Він дозволить обігрівачам знизити споживання електроенергії, а це позитивно відіб’ється на запасі ходу автівки.
Як повідомляв «Міст», раніше Tesla Cybertruck приміряв шати поліції і не тільки.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply