Новини для українців всього свту

Tuesday, Jan. 25, 2022

Як замінити камеру кругового огляду приладом за п’ять доларів

Автор:

|

Травень 08, 2019

|

Рубрика:

Як замінити камеру кругового огляду приладом за п’ять доларів

Ширококутне дзеркало

Поки провідні виробники систем безпеки вдосконалюють камери кругового огляду, винаходять лінзи зі змінним фокусом і пишуть хитрий софт, у дрібних китайських фірмах вигадали, чим замінити цю дорогу електроніку.
Деякі вдалі знахідки інженерів іноді вражають не стільки своєю функціональністю, скільки простотою. Ось ширококутне дзеркало для контролю бічних зон автомобіля. На перший погляд — нічого особливого, просто трикутний корпус із парою сферичних дзеркал, розташованих під кутом близько 120 градусів відносно один одного. Одне з них «показує» переднє колесо вашого автомобіля і зону біля нього, у другому відбивається задня частина того ж борту. Причому для точнішого налаштування деякі варіанти виробу допускають зміну кута установки більшого з дзеркал — того, що показує задній сектор.
Але незважаючи на простоту, ці маленькі дзеркала виявляються дуже корисними за маневрів, коли потрібно бачити свій борт або провести колеса з великою точністю. А в міських умовах таке трапляється доволі часто, перш за все при паркуванні у вузьких місцях. Звісно, на багатьох сучасних автомобілях для цього є зовнішні камери та програми, які малюють на екрані позицію машини щодо оточуючих предметів. Але вартість такої опції і ціну пари сферичних дзеркал (від чотирьох доларів без доставки в Україну) навіть не можна порівнювати. Кожне з двох маленьких дзеркал показує свою частину борту автомобіля, а в центрі фокуса — переднє і заднє колеса.
Якщо надумаєте використати такий девайс із правого боку авто (існує відповідне виконання), врахуйте, що точка його встановлення залежить від зросту водія. Кріплення пристрою під корпусом основного дзеркала обмежує для водія кут видимості маленьких відбивачів. Якщо людина сидить занадто низько, поле видимості ширококутних дзеркал для нього знизу буде обрізати підвіконня дверей. Особливо ця обставина важлива, якщо водійське крісло на автомобілі не має регулювання по висоті.
Пристрій особливо корисний для тих, хто змушений часто паркуватися біля високих бордюрів або низьких огорож і при цьому дуже турбується про свої колісні диски. Необхідно лишень подбати про надійність кріплення цього девайсу: щоб двобічна клейка стрічка з комплекту тримала надійно, поверхня корпусу штатного дзеркала має бути чистою і рівною. Якщо ні — краще підстрахуватися невеликим шурупом-саморізом, інакше пристрій може зірвати зустрічний потік повітря і відкинути на інші машини.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply