Новини для українців всього свту

Sunday, Aug. 14, 2022

Як могла б виглядати «таврія-нова» 2022 року

Автор:

|

Липень 16, 2021

|

Рубрика:

Як могла б виглядати «таврія-нова» 2022 року

Український дизайнер Роман Прядко, відомий своїми ідеями «реінкарнації» відомих автомобілів минулого, виклав свій новий проєкт. Це концепт «таврія-нова» 2022 року, який отримав кілька стилістичних змін, що роблять автомобіль сучаснішим.
Деякі класичні автомобілі випускають довго — згадаємо Mercedes-Benz G-класу чи Land Rover Defender, які протримались на конвеєрі понад 30 років. Українська «Таврія» могла б продовжити їхній шлях, адже це був найдешевший автомобіль в Європі, а то й у світі. Єдина умова — як і інші леґендарні автівки, її потрібно було через кожні кілька років удосконалювати, щоб вона відповідала сучасним стандартам. З такою ідеєю виступив дизайнер Прядко, котрий і намалював кілька варіантів рестайлінгу «таврії-нова».
Перша «таврія» зійшла з конвеєра Запорізького автозаводу 1988-го, через десять років її суттєво модернізували та назвали «таврія-нова». На жаль, модель зняли з виробництва 2007-го. Якби її продовжували випускати, за версією п. Прядка, їй могли б надати таких змін.
Загалом силует залишився б незмінним, і це зрозуміло — адже йдеться про рестайлінг, а не нову модель. Залишилися б характерні ручки дверей, хоча їх виконали б із надійного металу. Боковини кузова отримали б більш плавні форми, а характерна форма чорних бамперів збереглася б. Більшими стали б колеса, натомість малюнок дисків нагадав би стару добру «таврію». По всій довжині кузова проходила б чорна пластикова накладка, яка надає автомобілю схожості з кросоверами. В дорожчих комплектаціях на «таврії-2022» могли б з’явитись спойлери, повторювачі поворотів на дзеркалах, LED-фари тощо.
Як повідомляв «Міст», із української «таврії» створили унікальний електрокар.

Сергій Матусяк, Zaxid.net

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply