Новини для українців всього свту

Saturday, Jun. 19, 2021

Як користуватися під час пандемії автомобілем

Автор:

|

Квітень 15, 2020

|

Рубрика:

Як користуватися під час пандемії автомобілем

На період карантину особистий автомобіль став для багатьох єдиним засобом пересування. Однак, зробивши вибір на його користь, варто дотримуватися деяких запобіжних заходів. Насамперед експерти рекомендують звернути увагу на дверні ручки. Часто за них хапаються інші люди. Їх треба обробляти антисептиком із особливою ретельністю.
Перед тим же, як сісти в машину, вони пропонують дотримуватися певного алгоритму: відчинити двері; продезінфікувати руки спиртовим антисептиком після контакту з ручкою; сісти і тільки потім торкатися до предметів. Застосовувати такі правила необхідно не лише водіям, а й пасажирам.
Що стосується автомобіля, експерти радять звернути увагу на рекомендації Всесвітньої організації охорони здоров’я і Центру контролю захворювань США. Так, коронавірус убивають: вода і мило; побутові відбілювачі;
спиртовмісні розчини з часткою спирту від 70 %.
«У салоні автомобіля не можна використовувати відбілювачі — вони здатні пошкодити будь-який матеріал в оббивці і пластик. Мильним розчином можна обробити тканинний або шкіряний салон, але тканині треба дати висохнути, тому краще робити це ввечері. Спиртовим антисептиком можна обробити всі пластикові деталі салону, приділивши особливу увагу тим місцям, яких торкаєтесь найчастіше», — радять експерти. Частота миття автомобіля залежить від того, як часто ви ним користуєтесь.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply