Новини для українців всього свту

Monday, Apr. 12, 2021

Винахід школярки дозволить боротися зі «сліпими» зонами

Автор:

|

Листопад 20, 2019

|

Рубрика:

Винахід школярки дозволить боротися зі «сліпими» зонами

Дівчина-підліток із Пенсільванії блискуче розв’язала проблему «сліпих» зон. Очікується, що винахід 14-річної Аліани Гасслер може врятувати не одне життя. Її відзначений нагородою винахід складається з веб-камери, проєктора та спеціального матеріалу, який дозволяє водієві завжди отримувати найкращий огляд. Вебкамера встановлена за межами передньої стійки з боку пасажира і передає пряме відео на проєктор, встановлений безпосередньо над сидінням водія.
Відео потім проєктується на внутрішню колону, вкриту так званою ретровідбивною тканиною. Спеціальна частина також допомагає сфокусувати проєктор, попри близьку відстань, і спеціальний матеріал відбиває світло лише назад до його джерела, в цьому випадку — до проєктора.
Оскільки проєктор розташований прямо над водієм, він може бачити чітке зображення, а пасажир бачить лише чорний шматок тканини. Просте і ефективне рішення Аліани Гасслер не потребує ні датчиків, ні інтеграції в інтерактивну систему автомобіля. Прототип Аліани Гасслер приніс їй перше місце в конкурсі Broadcom Masters (математика, прикладна наука, технологія та інженерна підтримка «висхідних зірок») з призом у розмірі 25 тис. USD.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply