Новини для українців всього свту

Friday, Jun. 18, 2021

Volkswagen відкликає 11 млн автомобілів

Автор:

|

Жовтень 15, 2015

|

Рубрика:

Volkswagen відкликає 11 млн автомобілів

Volkswagen Bluesport

Концерн Volkswagen AG оголосив про план відкликати 11 млн автомобілів для переобладнання. Цей крок, на думку аналітиків, коштуватиме концерну більше 6,5 млрд USD. Компанії також загрожують штрафи від регуляторів у різних країнах та судові позови від ошуканих клієнтів.
У концерні зазначили, що працюють над технічними заходами щодо переобладнання, однак не вказали деталей. А клієнтів пообіцяли поінформувати про заплановані заходи «у найближчі тижні та місяці». «Перед нами — непростий шлях і на нас очікує багато роботи», — заявив Маттіас Мюллер, новий голова правління Volkswagen, виступаючи перед майже тисячею топ-менеджерів компанії у Вольфсбурзі.
Відкликанню підлягають автомобіліі з дизельними двигунами, на яких встановлене програмне забезпечення, що може «обдурити» екологічні тести. Серед них: 5 млн автомобілів бренду Volkswagen, 2,1 млн — марки Audi, 1,2 млн — чеського дочірнього бренду Skoda та 700 тис. — іспанського бренду Seat. Торік концерн Volkswagen продав трохи більше 10 млн автомобілів по всьому світу.
Нагадаємо, що скандал навколо автомобілів Volkswagen із дизельними двигунами розгорівся після того, як Агенція з охорони навколишнього середовища США викрила компанію у використанні «розумного» програмного забезпечення для керування двигуном. Програма містить фільтри під час проходження тесту на кількість шкідливих речовин у вихлопних газах і вимикає їх при звичайній експлуатації. Рівень забруднення при цьому відрізнявся в рази.
У результаті скандалу Мартін Вінтеркор, голова правління концерну Volkswagen, пішов зі займаної посади. Новим головою правління призначили Маттіаса Мюллера. Раніше він очолював компанію Porsche AG, яка також входить до концерну Volkswagen.
Українська служба Deutsche Welle

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply