Новини для українців всього свту

Thursday, Sep. 16, 2021

«Веселі» дорожні знаки порушують норми та стандарти

Автор:

|

Серпень 03, 2021

|

Рубрика:

«Веселі» дорожні знаки порушують норми та стандарти
Нестандартний дорожній знак

Патрульна поліція Львівської області звернулася до Львівської міської ради та районних адміністрацій із вимогою привести дорожні знаки до загальних стандартів. Про це повідомила Катерина Рибій, речниця патрульної поліції Львова.
Ще однією причиною для такої вимоги стали наліпки на дорожніх знаках, які розмістив активіст, який сховався під інстаграмним акаунтом «Той, хто думками багатіє». «Загалом, такі наліпки не змінюють суті знаку. Там і так зрозуміло про що йдеться», — пояснила п. Рибій.
Проте у декого з львів’ян виникають побоювання, чи не стане такий знак підставою для винуватця дорожньо-транспортної пригоди (ДТП) оскаржувати своє порушення тим, що знак не є стандартним. Саме тому поліція вимагає від міської ради дати раду зі знаками. «Наразі у нас немає досвіду, аби порушник покликався саме на нестандартний дорожній знак. Натомість маємо по Львову знаки в набагато гіршому стані, вицвілі. Ми зробили комісійне обстеження та висунули вимогу, щоб ці знаки привели до ладу. Звісно, ці наліпки є порушенням норм і стандартів, тому вимагатимемо, аби і їх привели до належного стану», — повідомила спікерка.
Як повідомляв «Міст», стався дорожній скандал по обидва боки кордону.

Маріанна Попович, «Вголос»

About Author

Meest-Online