Новини для українців всього свту

Friday, Dec. 2, 2022

В Україну заманюють світових виробників електромобілів

Автор:

|

Березень 29, 2018

|

Рубрика:

В Україну заманюють світових виробників електромобілів

У Верховній Раді України зареєстрували відразу два законопроекти, які передбачають ряд пільг для виробників електромобілів. Новації дозволять позбавити від податків цілу галузь виробництва. Так у законопроекті 8159 йдеться про зняття оподаткування з підприємств добувної промисловості, отриманого від реалізації літію. Плюс зняти податки на прибуток із підприємств електротехнічної промисловості, які отримали його від реалізації літій-іонних і літій-полімерних акумуляторів, що застосовуються в транспортних засобах із електродвигунами.
У документі йдеться про звільнення від оподатковувань підприємств, які виробляють і реалізують зарядні пристрої для електромобілів і займаються реалізацією електричних транспортних засобів. Усі пільги запроваджують тимчасово до 2032 року.
В іншому законодавчому документі під номером 8160 тимчасово до 2028-го запровадять пільгові акцизи від ввезення на територію України кузовів для виробництва електромобілів. А також звільнити від податків усі товари, які ввозять винятково для виробництва електричних двигунів і автомобілів загалом.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply