Новини для українців всього свту

Sunday, May. 9, 2021

В Україні з’явиться мережа «розумних доріг»

Автор:

|

Липень 09, 2020

|

Рубрика:

В Україні з’явиться мережа «розумних доріг»
«Розумна» дорога

Керівництва українських Міністерства інфраструктури, Міністерства цифрової трансформації, Укравтодору, Нацкомзв’язку й українських інтернет-асоціацій підписали меморандум про співпрацю у сфері розвитку широкосмугового доступу до Інтернету на дорогах. «Впровадження мережі «розумних доріг» — це майбутнє транспортної галузі. І перше, що необхідно для реалізації цього завдання, — це, звісно, якісний зв’язок, який буде проходити уздовж автомобільних доріг загального користування державного значення», — поділився Владислав Криклій, міністр інфраструктури України.
Згідно з умовами меморандуму, всі його сторони будуть співпрацювати в напрямку до впровадження інтелектуальних транспортних систем та їхнього облаштування на автодорогах державного значення. Зокрема, при закупівлі з капітального ремонту цих доріг Укравтодор буде передбачати у вимогах до замовника положення щодо розвитку широкосмугового доступу до Інтернету, а також інфраструктури, необхідної для проведення кабельної лінії електрозв’язку.
«Це дозволить впроваджувати інтелектуальні транспортні системи, які дуже важливі для підвищення безпеки на транспорті та запобігання можливих дорожньо-транспортних пригод, моніторингу руху й ефективного управління транспортними потоками», — зазначив п. Криклій.
Раніше «Міст» повідомляв, що в Україні дороги будуватимуть із відходів.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply