Новини для українців всього свту

Wednesday, Sep. 28, 2022

Український виробник шин згортає виробництво

Автор:

|

Травень 17, 2018

|

Рубрика:

Український виробник шин згортає виробництво

Єдиний в Україні виробник шин припинить своє існування. Рішення про це було прийнято на загальних зборах акціонерів компанії. Підприємство розташоване у місті Біла Церква на Київщині, його спеціалізація — виробництво автомобільних покришок. Виробничі майданчики займали два шинних заводи: «Росава» (стандартні шини) та «Валса» (великогабаритні шини). Потужності заводів розраховані на випуск близько 6 млн. шин на рік.
За 2017 рік, згідно зі стандартами бухгалтерського звіту, компанія «Росава» мала показники збитку на 73,8 % більше, ніж роком раніше, а чистий прибуток скоротився ще в 1,7 разів, до 875,3 млн грн. Відповідно до звітності компанії, торік вона справила 1 тис. одиниць продукції. Варто зазначити, що раніше Державна фіскальна служба звинувачувала «Росаву» в неповерненні в країну валютної виручки та вимагала сплатити до держбюджету 1,3 млрд грн пені.
Прес-служба підприємства пояснила характер змін на ньому. Юридична ліквідація компанії «Росава» відбулася в рамках її реструктуризації та поділу на сегменти: виробництво шин, реалізація товарів і відділ маркетингової стратегії. Реструктуризація передбачає повне збереження поточних робочих місць, збільшення обсягів виробництва, додаткові інвестиції в підприємства, створення після реструктуризації додаткових робочих місць в кількості не менше 75-125 осіб щорічно.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply