Новини для українців всього свту

Wednesday, Jan. 19, 2022

Український триколісний електросамокат

Автор:

|

Грудень 13, 2021

|

Рубрика:

Український триколісний електросамокат
Розробка «Львівської політехніки»

Команда львівських ветеранів російсько-української війни разом із науковцями національного університету (НУ) «Львівська політехніка» розробила електричний самокат на трьох колесах і працює над створенням таких самокатів для людей із обмеженими потребами. Один електросамокат українського виробництва коштуватиме близько 1 тис. EUR, їх виготовлятимуть на замовлення.
Назар Подольчак, директор Наукового парку НУ «Львівська політехніка», розповів, що авторами проєкту стала команда львівських атовців, зокрема, військовий Павло Піка. Самокат львівських розробників матиме три колеса і зможе розігнатися до 50 км/год. «Він зробив такий самокат на основі креслень наших працівників, а потім ми разом виготовили другий прототип електросамокату. Потім ми виграли ґрант і вдосконалили це транспорт. Його основна перевага — те, що на кожному колесі є амортизатори і невідчутно зміну висоти. Так само там є система пожежогасіння батарейки, сідло, мінімум батареї вистачає на 100 км», — поділився посадовець.
За його словами, зараз команда розробників допрацьовує ще один варіант електросамокату, на якому завдяки спеціальному кріпленню зможуть пересуватися й люди з обмеженими потребами. Цей варіант самокату буде корисним також людям із надлишковою вагою. Зараз розробники збирають попередні замовлення на електросамокати.
Як повідомляв «Міст», самокати — найпопулярніший альтернативний транспорт в українців.

Катерина Родак, Zaxid.net

About Author

Meest-Online