Новини для українців всього свту

Sunday, May. 16, 2021

Український потяг обігнав корейський

Автор:

|

Жовтень 18, 2012

|

Рубрика:

Український потяг обігнав корейський

Міжреґіональний швидкісний двосистемний електропоїзд підвищеної комфортності виробництва Крюківського вагонобудівного заводу (КВБЗ) обігнав на ділянці під Борисполем двосистемний електропотяг Hyundai Rotem. Зараз новий поїзд проходить випробування на Південно-Західній залізниці, на ділянках зі змінним струмом, у тому числі тестування з дозволеною швидкістю 176 км на годину.

«Ми їхали ділянкою Бориспіль-Баришівка зі швидкістю 140 км/год. У цьому місці три залізничні гілки йдуть паралельно. Із Борисполя виїхав у рейс поїзд Hyundai. Він наздогнав наш потяг і спробував обійти, перебуваючи на правій гілці», — розповів Сергій Михайленко, один із випробувачів КВБЗ. За його словами, український потяг трохи додав швидкості — до 170 км/год.
«І ми легко пішли вперед своєю лівою гілкою. Імпортний поїзд не зміг нам нічого протиставити. Адже він розрахований на рух зі швидкістю не більш ніж 160 км на годину», — додав п. Михайленко.
Як відомо, зараз в Україні експлуатуються електропоїзди виробництва Hyundai. Вони працюють на маршрутах Київ-Харків, Київ-Донецьк і Київ-Львів. Найближчим часом потяги Hyundai зв’яжуть Київ і Дніпропетровськ.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply