Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 19, 2021

Український електромобіль зі запасом ходу 500 км

Автор:

|

Жовтень 23, 2019

|

Рубрика:

Український електромобіль зі запасом ходу 500 км

Компанія, офіс та виробничі площі якої розташовані в Києві, показала концептуальний електричний суперкар Miracle the One. За словами Олександра Бабченка, засновника і головного інженера компанії, це перший український електросуперкар, що не має аналогів у світі.
Miracle the One виділяється насамперед дизайном в стилі болідів 1950-х рр. — з відкритою хромованою підвіскою, центральним розташуванням водія, дисками спицями. За основними технічними характеристиками Miracle the One майже повністю повторює легендарний Mercedes Silver Arrow W196.
При цьому, будучи повністю електричним, автомобіль відрізняється парою електродвигунів на задній осі зі сумарною потужністю 220 кВт (300 к. с.) і піковим крутним моментом 500 Нм. Автори проєкту особливо наголошують, що кожен із двигунів видає по 10 кВт потужності на 1 кг своєї ваги. Джерелом живлення виступає акумуляторна батарея ємністю 50 кВт/год., однієї зарядки якої повинно вистачати на 500 км.
Miracle the One — двомісний автомобіль, пасажир може розміститися позаду водія, де встановили додаткове крісло. Кузов автомобіля виконаний із вуглецевого волокна, що гарантує високу міцність за мінімальної ваги.
Зараз команда працюють над створенням першого тестового автомобіля, який планують випустити на дороги вже наприкінці 2020-го. Загалом планує зібрати лише 500 машин, приступивши до відвантажень перших клієнтам 2021 року. Ціна — 105 тис.
Олександр Бабченко розповів, що в різний час над проєктом працювали різна кількість людей, але зараз постійно працює три інженери і ще вісім осіб — на виробництві. Основні компоненти, в т. ч. електродвигуни й елементи підвіски, планують закуповувати в європейських постачальників, а акумулятори — у Samsung. Усі інші елементи — українські.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply