Новини для українців всього свту

Friday, Jun. 18, 2021

Українська технічна новинка підкорила Монако

Автор:

|

Квітень 09, 2016

|

Рубрика:

Українська технічна новинка підкорила Монако

MICT_n__16-04-09__03_електрокар

У Монако завершилася міжнародна конференція екологічного транспорту та відновлюваних джерел енергії EVER 2016. Особливу зацікавленість тут викликала презентація спроектованого та побудованого в Україні електромобіля Synchronous.

Незвичайний концепт-кар створений компанією Electric Marathon International. Synchronous є особливим, нестандартним рішенням у світі електричних автомобілів. Має яскравий корпус, зроблений з екологічно чистих матеріалів і за новими інженерними рішеннями. А за дизайном новинку можна назвати ретро-екіпажем з сучасним сервісом.

Новинку пропонують використовувати в якості таксі, шаттла для готелів або екскурсійної машини. Габаритні розміри – 2100х220х4490 мм. Електромобіль приводиться в рух двигуном «Слов’янка», який отримує енергію від літій-іонної батареї. Салон розрахований на 6 осіб, спереду встановлено лише водійське крісло. Запас ходу – до 160 кілометрів.

Перше випробування Synchronous здійснить, вийшовши на пробіг у три тисячі кілометрів, що проляже через 10 європейських країн. Ралі стартує 22 травня у Львові, а завершиться 3 червня в Монако.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply