Новини для українців всього свту

Thursday, Feb. 25, 2021

Україна випускатиме власний гвинтокрил

Автор:

|

Серпень 24, 2017

|

Рубрика:

Україна випускатиме власний гвинтокрил

Завод «Мотор Січ» планує 2018 року розпочати випуск гелікоптерів у Запоріжжі. Про це повідомив В’ячеслав Богуслаєв, президент і генеральний конструктор підприємства. «Мотор Січ» починає випуск вертольота власного виробництва «Надія». Це цивільний гвинтокрил, розрахований на сімох пасажирів із дальністю польоту 1 тис. км, тобто здатний облетіти всю Україну. Зараз гвинтокрил проходить сертифікацію», — повідомив він.
За словами посадовця, новий гвинтокрил може бути адаптований для використання підрозділами Державної служби з надзвичайних ситуацій, прикордонної служби й іншими спецслужбами, а також для потреб санавіації. Нагадаємо, що «Мотор Січ» — один із найбільших світових виробників двигунів для авіаційної техніки, а також промислових газотурбінних установок. Український завод постачає продукцію в більш ніж 100 країн світу.

До слова
Українські пілоти встановили світовий рекорд із дальності польоту на літаку Ан-2-100 (модернізований варіант Ан-2, який у народі прозвали «кукурузником»). Літак пройшов замкнутим маршрутом із Києва, далі — Львів, а потім — Польща, після чого команда на чолі з капітаном Сергієм Тарасюком долетіла до Вінниці, а тоді й до Запоріжжя. Рейс здійснювався на граничній швидкості для такого типу літаків — 225 км/год.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply