Новини для українців всього свту

Friday, Apr. 16, 2021

У світі виник дефіцит велосипедів

Автор:

|

Липень 31, 2020

|

Рубрика:

У світі виник дефіцит велосипедів

Виробники велосипедів на західних ринках і в Азії не можуть задовольнити зростаючий попит покупців, котрі в період пандемії коронавірусу надають перевагу цьому виду транспорту. Багато крамниць по всьому світу розпродають велосипеди відразу ж, як тільки до них надходить нова партія. «Це той випадок, коли обсяг продажів велосипедів на найбільших світових ринках перевищує пропозицію», — розповів Джей Таунлі, консультант Human Powered Solutions.
Віртуальні продажі велосипедів у Франції підстрибнули на 350 %. Французька мережа магазинів спортивних товарів Decathlon повідомила, що в багатьох з її магазинах закінчилися бюджетні моделі велосипедів, і десятки тисяч людей перебувають в очікуванні нових партій. Компанія взялася купувати старі велосипеди для ремонту та перепродажу, щоб задовольнити попит із боку покупців. «Ми помітили цей величезний стрибок», — заявив Ксав’є Рівуар, директор зі зовнішніх комунікацій Decathlon International, і назвав поточну ситуацію велосипедним бумом.
Попит на велосипеди зумовлений тим, що багато людей прагнуть уникнути їзди в громадському транспорті через збільшення ризику зараження коронавірусом, тоді як працівники компаній, відправлені в неоплачувану відпустку, шукають спосіб провести дозвілля. Зростання популярності велосипедів також пов’язане з різким падінням автомобільного трафіку на дорогах у багатьох містах світу через локдауни.
Брак пропозиції в крамницях призвів до зростання попиту на послуги з ремонту велосипедів. Багато потенційних покупців задаються питанням, чому виробники не можуть збільшити обсяг виробництва. Обмежені можливості збільшення пропозиції пов’язані зі заходами санітарного дистанціювання, які передбачають дотримання дистанції між працівниками, а також відсутністю персоналу в зв’язку з хворобою або самоізоляцією.
Ще однією причиною дефіциту пропозиції є те, що Китай і Тайвань, двоє найбільших виробників в Азії, опинилися в числі країн, які першими відчули наслідки пандемії, що призвело до масштабних збоїв в їхніх ланцюжках постачання, а також закриття заводів і портів.
Як повідомляв «Міст», українець підкорив вулкан на велосипеді.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply