Новини для українців всього свту

Monday, Jul. 4, 2022

У Монако бачили «бетмобіль» на українських номерах

Автор:

|

Листопад 06, 2020

|

Рубрика:

У Монако бачили «бетмобіль» на українських номерах

У Монако несподівано «засвітився» крутий «бетмобіль», який достеменно повторює зовнішність автівки Бетмена з культової франшизи. Як видно зі світлини, на машині висять українські номери. «Бетмен — українець? Хтозна, але правда в тому, що цей автомобіль реставрували в Україні», — повідомляють користувачі соціальних мереж.
Звичайно, навіть розпещена суперкарами місцева публіка не могла не звернути на це увагу й машину почали активно фотографувати. Виглядає вона дуже ефектно. До України він потрапив із Литви і саме тут його реставрували. «Бетмобіль» планували відправитися за кордон ще в першій половині ц. р., але пандемія і карантин внесли свої корективи, й автомобіль супер-героя лише нещодавно нарешті перетнув кордон і став зіркою князівства. До цього він був справжнім шоу-стопером в Україні і фігурував у рекламі.
Насправді це один з трьох автомобілів, побудованих для стрічки Тіма Бертона 1989 року. Унікальне авто збудували на базі Chevrolet Caprice й оснастили двигуном V12 від BMW-7 1994-го.
Як повідомляв «Міст», перший «бетмобіль» продали за 137 тис. USD.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply