Новини для українців всього свту

Monday, Jun. 21, 2021

У Львові бронемашини виготовлятимуть з нуля

Автор:

|

Жовтень 01, 2015

|

Рубрика:

У Львові бронемашини виготовлятимуть з нуля

Дозор-Б

Новий цех із серійного виготовлення тактичних бойових колісних машин «Дозор-Б» уже запрацював на Львівському бронетанковому заводі, який входить до складу державного концерну «Укроборонпром». Про це повідомив Роман Тимків, виконувач обов’язки директора підприємства.
Раніше на заводі лише ремонтували такі автомобілі. Тепер окремий цех оснастили сучасним зварювальним обладнанням, апаратом повітряно-плазмової різки, апаратом для приварювання бонок та іншими складальними приладами. Виготовляють машину, яку проектували ще 2003 року. За словами п. Тимківа, «автомобіль постійно удосконалюють, вносячи зміни в конструкторську документацію».
30 вересня мають завершити випробування перших машин. «Там роблять надзвичайно важкі випробування. З машини витискають, можна сказати, всі соки. Автомобіль перебуває в екстремальних умовах, відповідно, екіпаж — так само. І сподіваюсь, що з честю пройдуть ці випробування», — розповів посадовець.
Лише після проходження випробування автомобілі може взяти Міністерство оборони на озброєння в українську армію. Вартість однієї машини — понад 4 млн грн, залежно від комплектації замовлення. «Виробничі потужності нашого цеху сплановані під 50 автомобілів на місяць. Наразі будемо певно місяців три виходити на ту потужність, тому що є проблема зі забезпеченням комплектуючих матеріалів», — розповів Євген Лозинський, начальник цеху. У цеху над бронемашинами працюватиме 56 людей. Підбирати їх уже розпочали на підприємстві, зокрема потрібні верстальники, токарі, інженери-конструктори, інженери-технологи та слюсарі.

Ірина Панчишин, Zaxid.net

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply