Новини для українців всього свту

Thursday, Sep. 29, 2022

У Кривому Розі створили свій електроавтобус

Автор:

|

Травень 17, 2018

|

Рубрика:

У Кривому Розі створили свій електроавтобус

Під час ярмарку електромобілів, який відбувся у Кривому Розі, команда криворізьких розробників, до якої входять п’ятеро людей, представила електричний автобус. Про це розповів Віталій Бризгалов, один із інженерів. За його словами, номінальна потужність двигуна складає 70 кВт, а приблизна — 95 к. с. «Загалом зараз ми маємо акумулятор на 40 кВт/год., швидкість якого в міському циклі складає 50 км/год. Це дозволяє проїхати близько 200 км на одному заряді або до 150 із повним навантаженням. Дальність можна регулювати ємністю акумулятора. Коли ми отримаємо всі необхідні документи на дослідну експлуатацію, плануємо встановити акумулятор 120 кВт/год. і доїхати на одному заряді з Кривого Рогу до Києва. Наразі швидкість обмежена на рівні 60 км/год., — уточнив винахідник.
Він зазначив, що на швидкій зарядній станції електробус за 30 хвилин може підзарядитись на 100 км, а за годину — повністю. Транспортний засіб можна зарядити і від домашньої розетки, що триватиме вісім годин.
Для електробуса використали двигун власної розробки. Інженер зазначив, що сам двигун відомий уже давно, однак він не розповсюджений. Вся електроніка також власної розробки. А гальма та світлові прилади, як зазначено, керуються бортовим комп’ютером і не містять механічних комутаторів.
Віталій Бризгалов повідомив, що команда отримала бус у січні ц. р. Він був у поганому стані, тому два місяці витратили лише на його ремонт. Ще три місяці пішло на виготовлення та монтування обладнання. Як розповів інженер, команда виготовила все майже вручну. Відтак команда розробників планує спроектувати двигун під більш розповсюджені моделі, а також пропонувати розробку виробникам.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply