Новини для українців всього свту

Tuesday, Sep. 28, 2021

У корпорації Ford вигадали новий захист від злодіїв

Автор:

|

Лютий 19, 2020

|

Рубрика:

У корпорації Ford вигадали новий захист від злодіїв
Секретна гайка Ford

Компанія Ford потішила оригінальним способом захисту свого автомобіля від злодіїв, котрі полюють за колісними дисками. Сигналізація не завжди здатна допомогти, тому знадобилося щось інше.
Найпростіший спосіб — використовувати так звані секретки. Це спеціальні гайки (по одній на кожне колесо), які відрізняються від стандартних і не дозволяють відкрутити себе поширеними ключами. Саме на це звернули увагу в Ford.
Власне, у використанні секреток для коліс нічого нового немає. Однак елементи одного зразка використовують на всіх моделях одного бренду. Випадкових злодюжок це відлякує, проте достатньо придбати спеціальний інструмент один раз, щоб у подальшому зуміти обійти захист.
Тому в Ford вирішили розробити спеціальні гайки з унікальним відбитком для кожного покупця. Елемент можна виготовити з нержавіючої сталі за допомогою друку на 3D-принтері. Головна особливість — спеціальний малюнок секретки, що відображає тембр голосу власника.
Відповідно, з таким же рельєфним малюнком створюють інструмент, який також є унікальним. Звісно, що в такій ситуації потенційний злодій втрачає будь-яку мотивацію. Наразі проєкт перебуває в статусі прототипу. Але найближчим часом такі елементи справді можуть увійти в ужиток.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply