Новини для українців всього свту

Monday, Sep. 27, 2021

Тисячі нових покинутих MINI та BMW

Автор:

|

Жовтень 23, 2019

|

Рубрика:

Тисячі нових покинутих MINI та BMW

Ні для кого не таємниця, що в наш час метал є коштовним матеріалом, отже, його активно збирають, а потім переробляють. При цьому старі автомобілі є чудовим його джерелом. Тільки уявіть собі, скільки металу в 3 тис. автівок!
Нещодавно неподалік від міста Ванкувер (провінція Британська Колумбія) виявили тисячі покинутих автомобілів. Як виявилося, на паркінгу вже чотири роки без руху простоюють близько 3 тис. нових автомобілів марок MINI і BMW.
Ця територія належить торговому дому ADESA. Машини тут зібрали 2015-го, після того, як в лютому того року шторм затопив порт Галіфакс, в якому стояв вантажний корабель зі свіжо прибулими машинами. І ось тепер територія біля Ванкувера стала останнім притулком потопельників перед утилізацією.
Зараз усі автівки стоять бампер до бампера на майданчику просто неба і поступово руйнуються. При цьому зовсім не обов’язково всі вони мають хоч якісь ґанджі — виявивши несправність у кількох відібраних із партії зразків, вирішили забракувати весь вантаж.
У Транспортній службі Канади заявили, що вплив солоної води впродовж тривалого періоду призвів до корозії електрообладнання, дефектів рульового управління і безлічі інших несправностей. Згідно з офіційними поясненнями, існує величезний ризик до неможливості запустити двигун після вимкнення або застрявання керма. Таким чином, хоч ці машини хоч усе ще пересуватися, тим не менш, це вкрай небезпечно. Тому за рішенням влади, всі 2 996 машини засудили до утилізації.
Відомство опублікувало перелік автомобілів, які стали жертвами негоди. Так, в офіційному релізі марка MINI представлена моделями Roadster, Paceman, Coupe, Couper і Cooper Convertible. Також там «спочивають» автомобілі бренду BMW: 2-, 3-, 4-, 5-, 6-, 7-ї серії, Z4, X1, i8 і i3. Якщо придивитися до фотографій, то в очі кидаються представники M-серії, а також чотиридверне купе Alpina. Представництво BMW у Канаді підтвердило наявність «покинутих» машин у Британській Колумбії і наголосило, що всі покупці вже давно отримали нові автомобілі замість ушкоджених.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply