Новини для українців всього свту

Friday, May. 20, 2022

Tesla проїхала 730 км на одному заряді

Автор:

|

Вересень 03, 2015

|

Рубрика:

Tesla проїхала 730 км на одному заряді

Tesla Model S P85D

Мешканці Данії встановили новий світовий рекорд, змусивши свій електромобіль Tesla Model S P85D проїхати на одному заряді майже 730 км. Данці «заправилися» на Tesla Supercharger і вирушили в подорож, яка тривала майже добу. Як зізналися самі рекордсмени, вони трохи не розрахували час. На їхню думку, потрібно було виїжджати раніше, щоб якомога більший шлях проїхати в світлий час доби. Так можна було б збільшити пробіг на кілька кілометрів.
Для подовження шляху данці навіть не користувалися кондиціонером, хоча температура за бортом сягала близько 27 градусів тепла за Цельсієм. При цьому вони намагалися дотримуватися мінімальної швидкості руху.
Їх обганяли навіть фури. Щоправда, автомобілісти одразу попередили про свою повільність спеціальними наклейками на автомобілі. Першу зупинку зробили через сім годин безперервної їзди.
Загалом мандрівка зайняла 19 годин і 40 хвилин, одна година з яких припала на зупинку для відпочинку. За цей час вони зуміли проїхати 728,7 км, витративши 77,5 кВт енергії. Тобто, в середньому їхня Tesla витрачала 106 Вт на 1 км. Середня швидкість склала 39 км/год. Перепад висот на трасі — близько 94 м.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply