Новини для українців всього свту

Friday, Jun. 25, 2021

Tesla Cybertruck приміряв шати поліції і не тільки

Автор:

|

Квітень 08, 2020

|

Рубрика:

Tesla Cybertruck приміряв шати поліції і не тільки

Компанія Ілона Маска отримала вже більше 250 тис. заявок на купівлю Tesla Cybertruck, підтверджених внеском у 100 USD за кожну резервацію. Чималий показник для дуже незвичайного пікапа, чекати на який доведеться ще не один рік. Тим не менш, серед замовників є чимало державних служб, зокрема, в США, Канаді й Об’єднаних Арабських Еміратах.
Портал LeaseFetcher подав власне авторське бачення електричного пікапа Tesla Cybertruck для різноманітних служб. У його галереї знайдете Cybertruck, який буксирує традиційний фургон-евакуатор Ford Transit Custom, Cybertruck як машина достачання піци, кур’єрської служби, берегової охорони, а також поліції та «швидкої допомоги». В деяких випадках дизайнер дозволив собі не лише стилістичні зміни, а й трансформацію самого кузова.

Нещодавно з’явилася інформація про те, що спеціально для виробництва Cybertruck компанія Tesla має намір відкрити у США чергову Gigafactory. Старт виробництва одномоторної версії RWD запланований на кінець 2021 року, а тримоторна повнопривідна модифікація Cybertruck стане на конвеєр наприкінці 2022-го. Втім, за допомогою Model Y Tesla довела, що вміє не лише відставати від графіків, а й випереджати їх.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply