Новини для українців всього свту

Friday, Aug. 12, 2022

Тернополянин і багатофункціональний електричний велосипед

Автор:

|

Травень 01, 2019

|

Рубрика:

Тернополянин і багатофункціональний електричний велосипед

Павло Романишин

Павло Романишин — студент третього курсу Тернопільського національного технічного університету ім. І. Пулюя. 20-річний хлопець уболіває за чистоту навколишнього середовища, тому інколи добирається на навчання з Малого Ходачкова, де проживає, до Тернополя велосипедом. А для того, щоб зменшити свої зусилля для подолання дистанцій, вирішив створити електровелосипед.
«Як тільки з’явилася можливість купити недорого запчастини, я відразу є почав збирати велосипед, — розповідає студент. — Зробив я його за зимові канікули. Він значно відрізняється він тих, що продають, такого не знайдете. Бо мій велосипед — багатофункціональний: від нього можна, й електрику отримувати, і навіть музику вмикати. Якось я навіть влаштував невеличку дискотеку за допомогою веломагнітоли».
Винахідник розповідає, що на створення електровелосипеда витратив приблизно 10 тис. грн. «А також він екологічний і дешевий в експлуатації: 100 км пробігу коштує близько 2 грн, — радіє Павло. — Велосипед здатний розвивати швидкість до 35 км/год. Усі, хто захоче перевести свого велосипеда на електротягу, можуть звернутись до мене на сторінку у Facebook «Електрик Схемотехнік». У майбутньому хлопець далі хоче розвивати тему альтернативної енергетики і буде розробляти комерційну версію велосипеда.

Наталія Корпан, «20 хвилин»

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply