Новини для українців всього свту

Wednesday, Jun. 16, 2021

«Срібна куля» готова влучати в серця та гаманці

Автор:

|

Квітень 29, 2020

|

Рубрика:

«Срібна куля» готова влучати в серця та гаманці
Rolls-Royce Dawn Silver Bullet

Королівська марка Rolls-Royce повідомила про Dawn Silver Bullet Collection, що це данина поваги родстерам 1920-х, і вже зараз називає його іконою наступного десятиліття. Самі лише ескізи автомобіля дають зрозуміти, що перед нами чергова «майбутня класика», витвір автомобільного мистецтва, призначений для обраних. До оголошення цін ще далеко, але вже зараз намагаються контактувати з офісом у Гудвуді, бо готові розлучитися з кругленькою сумою заради одного з 50 таких «роллю-ройсів».
Кабріолет на ім’я Dawn отримає особливу версію на честь леґендарних родстерів вікової давнини. Rolls-Royce Dawn Silver Bullet є «втіленням безтурботного існування тих далеких днів в сміливому, сучасному вираженні, розробленому для сьогоднішніх нонконформістів і шукачів задоволень».
Від звичайного кабріолета Rolls-Royce Dawn родстер із колекційної серії Silver Bullet відрізняють вінтажні «горби» Aero Cowling позаду сидінь. Їх встановлюють замість заднього тапчана. Крім цього, Silver Bullet забезпечать титановим вітрозахисним екраном. Rolls-Royce Dawn Silver Bullet будуть фарбувати в унікальні кольори, оздоблювати найкращими матеріалами та забезпечать ексклюзивними колесами.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply