Новини для українців всього свту

Tuesday, Sep. 28, 2021

Штучний інтелект для безпілотних авто

Автор:

|

Січень 18, 2018

|

Рубрика:

Штучний інтелект для безпілотних авто

Ілон Маск, засновник американської компанії Tesla, повідомив, що працює над створенням спеціальних пристроїв штучного інтелекту — замовних інтегральних схем для безпілотних авто. «Хочу прояснити, що Tesla серйозно ставиться до штучного інтелекту, як у царині програмного забезпечення, так і в галузі апаратів і пристроїв. Ми розробляємо замовні інтегральні схеми штучного інтелекту», — зазначив він.
Бізнесмен і винахідник пояснив, що Джим Келлер, один із провідних інженерів Tesla, вже почав роботу над створенням таких схем. «Джим розробляє спеціальні пристрої штучного інтелекту, які, на нашу думку, будуть кращими в світі», — підсумував п. Маск.
Також він підтвердив, що в планах його компанії є електричний пікап. За словами Маска, пікап Tesla вийде відразу ж після компактного кросовера Model Y. «Я вже майже п’ять років обмірковую його проектувальні та інженерні елементи і з нетерпінням чекаю, коли візьмуся за розробку», — заявив він.
За словами п. Маска, за розміром пікап Tesla буде відповідати знаменитому Ford F-150, навіть трохи більше. Це може бути зроблено для того, щоб додати «одну революційну функцію», подробиць про яку винахідник не розповів.

Євген Клен

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply