Новини для українців всього свту

Tuesday, Aug. 9, 2022

Samsung перетворить автомобілі на Connected Cars

Автор:

|

Березень 03, 2016

|

Рубрика:

Samsung перетворить автомобілі на Connected Cars

Connect Auto

Компанія Samsung презентувала на MWC 2016 новий пристрій Connect Auto, який дозволяє створити зону Wi-Fi в салоні автомобіля. Пристрій під’єднується до порту OBD2 автівки та починає працювати після встановлення сім-карти. Прилад Connect Auto оснащений адаптером Wi-Fi і модемом LTE. Як ОС використовується Tizen, а за безпеку відповідає платформа Knox.
При створенні Connect Auto компанія зробила акцент на програмне забезпечення (ПЗ). Розробники потурбувалися, щоб за допомогою програми для смартфона можна було отримувати інформацію про технічні характеристики автомобіля, а крім того — визначати стиль керування вожія. Також за допомогою ПЗ можна буде дізнаватися про витрати палива та пройдену відстань.
Виробник зазначає, що Connect Auto створювався за підтримки страхових компаній, операторів служб допомоги в дорозі, а також сервісних центрів. Наразі партнерами корейського гіганта виступили Amdocs, AT&T, AXA, Blink by Agero, China Unicom, Cisco, Crawford & Company, Ericsson, Europcar, HERE, IBM, Jasper, Oberthur Technologies, Openbay, Orange, Tantalum і Willis Towers Watson.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply