Новини для українців всього свту

Saturday, Apr. 17, 2021

Розумний шолом для мотоциклістів

Автор:

|

Серпень 28, 2014

|

Рубрика:

Розумний шолом для мотоциклістів

Skully AR-1

Розумний шолом для мотоциклістів Skully AR-1 уже доступний для попереднього замовлення. Він має спеціальний дисплей у нижній частині, який показує задній огляд і GPS-навігацію. Збіг це чи ні, але Skully AR-1 коштує фактично так само, як і розумні окуляри Google Glass.

Вважалося, що мотоциклетні шоломи досягли піку свого розвитку, коли компанія Reevu випустила MSX1 із дзеркальною системою, яка дає змогу бачити, що діється позаду. Однак Skully своїм розумним шоломом Skully AR-1 ще більше розсунула межі дисплея. Пристрій дозволяє отримати задній огляд завдяки вбудованій в пластиковий козирок камері. Насправді, дисплей показує навігацію й сліпі точки з камери заднього огляду, яка має 180-градусний кут. Розумний шолом працює в парі зі смартфоном для голосового управління музикою, повідомленнями, дзвінками тощо.
Час автономної роботи Skully AR-1 становить близько дев’яти годин. Зарядка здійснюється через microUSB порт. Розумний шолом запланований до випуску в травні 2015 року. Ціна на міжнародну версію розумного шолома Skully AR-1 складає 1 599 USD.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply