Новини для українців всього свту

Sunday, Aug. 1, 2021

Робот-убивця

Автор:

|

Липень 16, 2015

|

Рубрика:

Робот-убивця

Volkswagen

„Роботизована система на заводі Volkswagen у Баунаталі (Німеччина) схопила людину та розчавила її груди об металеву пластину. Пізніше працівник помер у лікарні. 21-річний робітник перебував усередині автоматизованої установки, а ще один — зовні.

Інформацію у Twitter оприлюднила Сара О’Коннор, журналістка Financial Times. Ця публікація моментально стала інтернет-гітом — користувачі провели паралель між її прізвищем та прізвищем головної героїні кінофраншизи «Термінатор». Жінка отримала масу відгуків про повстання машин, як це було в леґендарному фільмі з Арнольдом Шварценеґґером, і про те, що тепер вона — єдина надія людства.
Пізніше журналістка розповіла, що не дивилася фільмів про Термінатора. «Перед тим, як твітити таке, я мала подумати про своє ім’я і з чим воно асоціюється», — написала вона в соціальній мережі. Нагадаємо, що Сара Коннор — одна з головних персонажів фантастичної кінофраншизи. За сюжетом вона — матір Джона Коннора, лідера всесвітнього опору у війні між людством і машинами.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply